Aktualności

Wyniki po VI Rundzie Otwartej Ligi Strzeleckiej
Otwarta Liga Strzelecka Nakło nad Notecią 2017 po VI Rundzie
Juniorzy do 13 lat Karabin Pneumatyczny

1m. Salewski Maksymilian * KŻR LOK Nakło N/Not. * 992pkt.
2m. Tomaszewski Dawid * KŻR LOK Nakło N/Not. * 979pkt.
3m. Neilitz Bartek * KŻR LOK Nakło N/Not. * 761pkt.
4m. Leszyński Karol * TS LOK "OPATRUNKI" Toruń * 152pkt.

Otwarta Liga Strzelecka Nakło nad Notecią 2017 po VI Rundzie
Juniorzy Karabin Pneumatyczny

1m. Klimek Jan * Zawisza Bydgoszcz * 660pkt.
2m. Popiela Tymoteusz * KŻR LOK Nakło N/Not. * 228pkt.

Otwarta Liga Strzelecka Nakło nad Notecią 2017 po VI Rundzie
Seniorzy Karabin Pneumatyczny

1m. Smeja Agnieszka * Sekcja Strzelecka Dobrcz * 954pkt.
2m. Smeja Tomasz * Sekcja Strzelecka Dobrcz * 936pkt.
3m. Mamys Robert * Sekcja Strzelecka Dobrcz * 929pkt.
4m. Salewski Robert * KŻR LOK Nakło N/Not. * 853pkt.
5m. Sieger Piotr * KŻR LOK Nakło N/Not. * 829pkt.
6m. Walczak Mariusz * KŻR LOK Nakło N/Not. * 767pkt.

Otwarta Liga Strzelecka Nakło nad Notecią 2017 po VI Rundzie
Seniorzy Pistolet Pneumatyczny

1m. Salewski Robert * KŻR LOK Nakło N/Not. * 916pkt.
2m. Sieger Piotr * KŻR LOK Nakło N/Not. * 896pkt.
3m. Smeja Tomasz * Sekcja Strzelecka Dobrcz * 883pkt.
4m. Mamys Robert * Sekcja Strzelecka Dobrcz * 867pkt.
5m. Smeja Agnieszka * Sekcja Strzelecka Dobrcz * 853pkt.
6m. Walczak Mariusz * KŻR LOK Nakło N/Not. * 842pkt.

Otwarta Liga Strzelecka Nakło nad Notecią 2017 po VI Rundzie
Seniorzy Dwubój Strzelecki

1m. Smeja Tomasz * Sekcja Strzelecka Dobrcz * 1815pkt.
2m. Smeja Agnieszka * Sekcja Strzelecka Dobrcz * 1807pkt.
3m. Mamys Robert * Sekcja Strzelecka Dobrcz * 1796pkt.
4m. Salewski Robert * KŻR LOK Nakło N/Not. * 1766pkt.
5m. Sieger Piotr * KŻR LOK Nakło N/Not. * 1721pkt.
6m. Walczak Mariusz * KŻR LOK Nakło N/Not. * 1600pkt.

Otwarta Liga Strzelecka Nakło nad Notecią 2017 po VI Rundzie
Seniorzy powyżej 60 Karabin Pneumatyczny

1m. Kant Stanisław * LOK Kcynia * 851pkt.
2m. Magdziarz Leszek * KŻR LOK Nakło N/Not. * 822pkt.
3m. Karczewski Benedykt * TS LOK "OPATRUNKI" Toruń * 799pkt.
4m. Maziak Włodzimierz * TS LOK "OPATRUNKI" Toruń * 790pkt.
5m. Piątkowski Edward * TS LOK "OPATRUNKI" Toruń * 730pkt.
6m. Tomaszewski Jan * KŻR LOK Nakło N/Not. * 665pkt.

Otwarta Liga Strzelecka Nakło nad Notecią 2017 po VI Rundzie
Seniorzy powyżej 60 Pistolet Pneumatyczny

1m. Kant Stanisław * LOK Kcynia * 899pkt.
2m. Tomaszewski Jan * KŻR LOK Nakło N/Not. * 899pkt.
3m. Karczewski Benedykt * TS LOK "OPATRUNKI" Toruń * 864pkt.
4m. Maziak Włodzimierz * TS LOK "OPATRUNKI" Toruń * 844pkt.
5m. Magdziarz Leszek * KŻR LOK Nakło N/Not. * 837pkt.
6m. Piątkowski Edward * TS LOK "OPATRUNKI" Toruń * 808pkt.

Otwarta Liga Strzelecka Nakło nad Notecią 2017 po VI Rundzie
Seniorzy powyżej 60 Dwubój Strzelecki

1m. Kant Stanisław * LOK Kcynia * 1749pkt.
2m. Karczewski Benedykt * TS LOK "OPATRUNKI" Toruń * 1663pkt.
3m. Magdziarz Leszek * KŻR LOK Nakło N/Not. * 1652pkt.
4m. Maziak Włodzimierz * TS LOK "OPATRUNKI" Toruń * 1634pkt.
5m. Tomaszewski Jan * KŻR LOK Nakło N/Not. * 1556pkt.
6m. Piątkowski Edward * TS LOK "OPATRUNKI" Toruń * 1538pkt.

Otwarta Liga Strzelecka Nakło nad Notecią 2017 po VI Rundzie
Kobiety Dwubój Strzelecki

1m. Smeja Agnieszka * Sekcja Strzelecka Dobrcz * 1807pkt.
2m. Karczewska Ewa * LOK Kcynia * 1285pkt.
3m. Szrajda Patrycja * LOK Więcbork * 1255pkt.

Otwarta Liga Strzelecka Nakło nad Notecią 2017 po VI Rundzie
Klasyfikacja KŻR LOK Nakło nad Notecią
Pistolet Pneumatyczny

1m. Salewski Robert - 916pkt.
2m. Tomaszewski Jan - 899pkt.
3m. Sieger Piotr - 896pkt.
4m. Walczak Mariusz - 842pkt.
5m. Magdziarz Leszek - 837pkt.
6m. Tomaszewski Dawid - 745pkt.

Otwarta Liga Strzelecka Nakło nad Notecią 2017 po VI Rundzie
Klasyfikacja KŻR LOK Nakło nad Notecią
Karabin Pneumatyczny

1m. Salewski Robert - 853pkt.
2m. Sieger Piotr - 829pkt.
3m. Magdziarz Leszek - 822pkt.
4m. Walczak Mariusz - 767pkt.
5m. Szweda Michał - 706pkt.
6m. Tomaszewski Jan - 665pkt.

Otwarta Liga Strzelecka Nakło nad Notecią 2017 po VI Rundzie
Klasyfikacja KŻR LOK Nakło nad Notecią
Dwubój Strzelecki

1m. Salewski Robert - 1766pkt.
2m. Sieger Piotr - 1721pkt.
3m. Magdziarz Leszek - 1652pkt.
4m. Walczak Mariusz - 1600pkt.
5m. Tomaszewski Jan - 1556pkt.
6m. Szweda Michał - 1427pkt.

"Do Pobrania - Komunikat po VI Rundzie Otwartej Ligi Strzeleckiej."